Наші послуги

БЕТОННІ РОБОТИ

Основний етап будівництва будь-якого промислового або громадського об'єкта, до виконання якого ми підходимо з особливою відповідальністю. Адже від правильності пристрою фундаменту залежить міцність і довговічність експлуатації будівлі.

Зокрема, ми надаємо послуги з виконання усіх видів промислових покриттів підлоги. Будь-які складності, професійне обладнання, адекватні ціни.

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Якісно виконаємо будь-які види монтажних робіт, незалежно від їх складності. Метало- та залізобетонні конструкції, стінові і покрівельні сендвіч-панелі, електротехнічне та сантехнічне обладнання.

Монтаж і демонтаж різних конструкцій у важкодоступних місцях, висотні і покрівельні роботи - теж частий запит наших клієнтів.

Виконуючи монтажні роботи, ми обов'язково збережемо дизайнерські рішення в інтер'єрі приміщень.

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

Реалізуємо усі етапи оздоблювальних робіт - внутрішніх та зовнішніх, незалежно від складності та дизайнерського рішення. Штукатурні та малярні роботи, монтаж і перевірка приладів санітарно-технічного обладнання, установка вікон і столярних виробів, робота зі стелями і стінами, настилання підлогового покриття.

Надаємо послуги і по благоустрою території.

Дотримуємося технологічних правил послідовностей робіт, вимог до готовності поверхонь, норм витрат матеріалів і допусків.

РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА РЕМОНТ БУДІВЛІ

Повна модернізація на основі професійного проектування. Ми проведемо комплексну роботу будь-якої складності із капітального ремонту бетонних конструкцій, промислових будинків, спеціальних споруд та інших об'єктів.

Також сюди входять послуги: зміцнення і посилення залізобетонних об'єктів, утеплення, оздоблювальні та гідроізоляційні роботи. Покращимо, але збережемо естетичні та експлуатаційні характеристики будівлі.

Побудовано більш, ніж 50 об'єктів, з них

70 %

ПРОМИСЛОВІ ОБ'ЄКТИ

20 %

ОФІСНІ ОБ'ЄКТИ

10 %

КОТЕДЖНІ ОБ'ЄКТИ

Переваги

ЯКІСТЬ

З нами працюють всі основні інженери - проектувальники, які регулярно проходять курси, семінари та тренінги підвищення кваліфікації, завдяки чому ми можемо впроваджувати нові технології в будівництві.

ШВИДКІСТЬ

Завдяки наявності власної бази обладнання і техніки, а також надійних співробітників, які знають свою справу, ми реалізуємо високі темпи будівництва. До речі, оперативність не впливає на якість роботи.

Також ми здійснюємо інженерний супровід будівництва (регулярний контроль якості), щоб бути впевненими - ми віддаємо вам якісний, надійний, повністю готовий до експлуатації об'єкт.

ВАРТІСТЬ

Наш відділ аналітики займається регулярним моніторингом будівельного ринку. Завдяки цьому, ми в курсі найменших змін і встановлюємо реальні ціни. Наявність власного обладнання дозволяє нам робити ці ціни значно нижче і не дивувати замовника додатковими кошторисами.

ДЕЯКІ НАШІ ПРОЕКТИ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Прийом заявки

2

Вивчення, аналіз технічного завдання, проекту

3

Підготовка комерційної пропозиції (кошторису)

4

Підпис договору

5

Проведення робіт

6

ЗДАЧА ОБ'ЄКТА У ТЕРМІН

МИ ПІДБЕРЕМО НАЙКРАЩІ РІШЕННЯ

ДАВАЙТЕ ПОЧНЕМО

НАШІ ПАРТНЕРИ